Dodací podmínky

Dodací podmínky:

1. Místem dodání je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zboží společně s daňovým dokladem je odesíláno prostřednictvím České pošty. Při platbě předem v doporučené zásilce, v případě dobírky v doporučené zásilce na dobírku.

Poštovné:

Při zaslání zboží na dobírku bude účtováno poštovné 80,- Kč.

Při bezhotovostní platbě bude účtováno poštovné 80,- Kč.

Zasílání do ciziny
Zboží do ciziny zasílám až po jeho předchozím bezhotovostním zaplacení,
balné a doprava 150,- Kč
.

 

2. Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží, kterí je skladem  expedováno max. do 5 pracovních dnů po obdržení objednávky (pravděpodobně dříve záleží na počtu objednávek). U více objednávek plátí vždy delší dodaci lhůta výrobku. Objednávky na zakázku odesílám po dohodě se zákazníkem.

3. Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad který slouží současně jako dodací a záruční list.

Objednávka- stav, zrušení:

1. Kupující je informován před odesláním objednávky o všech cenách nabízených produktů i služeb. Po odeslání objednávky kupujícím je tato objednávka závazná.

2. Kupující je vždy informován jak o přijetí objednávky, tak i o jejím případném zrušení a to prostřednictvím elektronické pošty.

3. Dodavatel si vyhrazuje právo zrušení objednávky, v případě nedostupnosti produktů nebo služeb, stejně tak nebyla-li objednávka ze strany kupující uhrazena nebo odebrána do 15 pracovních dnů od jejího provedení.

Výměna zboží :

V případě potřeby (např. nevhodná velikost, barva, atp.), Vám nepoužité a nepoškozené zboží, po předchozí domluvě ráda vyměním. Zboží mne zašlete jako doporučený balík na mou adresu, a to včetně kopie daňového dokladu. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem Vám zašlu nově požadovanou velikost či barvu. Náklady na poštovné, spojené s výměnou zboží, hradí zákazník.